Právníci v armádě

Přemýšlíte nad možností svého uplatnění po ukončení studia? Zajímají vás ozbrojené složky? Chcete si rozšířit své obzory o zajímavé informace? Láká vás služba v armádě, ale chcete si stále ponechat své civilní zaměstnání?
Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, tento seminář je přesně pro vás! Za účasti zástupkyně právní služby Armády České republiky, vojáka z povolání a studenta – člena aktivních záloh, budete mít možnost dozvědět se o tom, co je právní služba armády, jak funguje a proč je pro chod armády nepostradatelná.
Lákala vás někdy služba v armádě nebo možnost podstoupit vojenský výcvik, ale nechcete se vzdát svého civilního povolání? V tom případě jsou pro vás ideální volbou Aktivní zálohy, o nichž se dozvíte základní informace a užitečné rady a tipy, jak tuto službu sloučit se studiem.
V neposlední řadě budete mít možnost dozvědět se více o tom, jak vypadá náplň práce vojáka z povolání. V průběhu akce bude samozřejmě možné klást zúčastněným doplňující otázky.
Těšíme se na vás 14. 4. od 16:30 v místnosti č. 220!