Taneční večer

Taneční večer v bazénu

 

Pro nás velmi významnou příležitostí k setkání na právnické fakultě je Taneční večer v bazénu. Jedná se o společenskou událost, pro kterou se na jednu prosincovou noc prostor atria promění v nádherný plesový sál. Na našem tanečním parketu si mohou návštěvníci za doprovodu živé hudby zatančit standardní i latinskoamerické tance – na skladby především z doby 20. až 70. let minulého století – a zahájit plesovou sezónu.

 

Jelikož večer skýtá příležitost odpočinout si od každodenního stresu a poznat fakultu i z trochu jiného pohledu, než jak se na ni dennodenně díváme, nenechá si ho ujít jak mnoho studentů, tak zaměstnanců fakulty. V přátelském prostředí, které zde panuje, si na své přijdou milovníci dobré hudby i ti, kteří si rádi zatancují tance jak běžně vyučované v tanečních kurzech, tak méně známé.

 

O všechny, kteří Taneční večer v bazénu navštíví, se po celou dobu starají členové spolu u stánků s občerstvením nebo za mikrofonem pro moderátora plesu. Těšit se také můžete na taneční ukázku, jež pro tuto příležitost Juristi každý podzim pilně nacvičují.