Juristický seznamovací kurz

S potěšením vám oznamujeme, že Juristi znovu pořádají seznamovací kurz pro první ročníky. Co vás všechno čeká a nemine, když si vyberete právě nás?

Krkonoše!
Juristický seznamovací kurz se letos opět koná v horské chatě Univerzity Karlovy přímo v Krkonoších. Hlavní náplň proto budou malé i větší výlety do okolí, během nichž si popovídáme o všem, co vás během studia čeká. A když to dobře dopadne, vyrazíme na Sněžku za východem slunce.

Seznamování!
Náš seznamovák je organizován pro malý počet studentů tak, aby nikdo neměl pocit, že se seznámil s haldou lidí, ale nikoho z nich vlastně nezná. Na začátku vás teda čeká i pár seznamovacích her, ale slibujeme, že nebudou trapný.

Juristická bojovka!
Večer vytáhnem kytary a zahrajeme si pubquiz, v průběhu seznamováku můžete v týmech plnit juristickou bojovku, utkat se o akademické i neakademické ceny a na závěr si vyzkoušíte simulované soudní jednání tzv. moot court (to abyste se ujistili, že jste si vybrali správnou fakultu – jako že vybrali, fakt!)

Mezi organizátory jsou i budoucí druháci, kteří vám předají tipy a triky ke studiu a hlavně čerstvé dojmy z prváku, ale i ostatní studenti napříč ročníky. Musíme říct, že se všichni už teď strašně těšíme!

Důležité info pohromadě:

Termín: 26-30.září

Místo: Patejdlova bouda u Špindlerova Mlýna

Stravování: (vynikající, poctivá, pravá krkonošská) plná penze

Ubytování: v rekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením na horské chatě uprostřed národního parku

Doprava: zatím není zajištěna- ideálně pokud máte vlastní auto, nebo se domluvíme společně na nějakým carsharingu, případně samozřejmě jezdí i autobusy

Cena: 2.290,- Kč (záloha 1.000,- předem)

Přihlašování: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdK09Fj9c3n871nnGowr3W8JxiQDC3BGAK-Ts2Zf7A5d6Izg/viewform?usp=pp_url