Seznamovák prváků lonely fresher summer school

CO: Seznamovák pro budoucí studenty 1. ročníku PF UK
KDY: 22. 7. – 29. 7. 2018
KDE: Špindlerův Mlýn (Patejdlova bouda)
ZA KOLIK: 3.300,- Kč (soft all inclusive)
PRO KOLIK: 30 účastníků

ZAČÁTEK PŘIHLAŠOVÁNÍ: 12. 6. 2018 od 12:00 na http://www.society.cz/prihlasovani/119

Unikátní seznamovací kurz studentského spolku Common Law Society nabízí studentům čerstvě přijatým ke studiu na PF UK možnost seznámení se se základními informacemi o studiu, fakultě, Praze… a samozřejmě také šanci poznat budoucí spolužáky a pedagogy ještě před začátkem studia.

Během jednoho týdne vám představíme charakteristiku jednotlivých předmětů vyučovaných na fakultě, potřebné i nepotřebné studijní materiály, informační systém, který vás bude provázet celým studiem na PF UK, a mnoho dalšího. Prozradíme vám ty nejtajnější rady a tipy, jak si sestavit první rozvrh, jak rozložit zkoušky v rámci zkouškového období, kam zajít na nejlepší a nejlevnější oběd, kam na pivo, kde se v Praze ubytovat či jak studovat efektivněji.

Kromě důležitých informací vás čeká také turistika a sportovní aktivity v krásné krkonošské přírodě, odreagování ve vířivce či sauně, rozmanité seznamovací hry, workshopy s budoucími vyučujícími či simulovaný soudní spor.

Ubytováni budete v krásné, zrekonstruované horské chatě ve Špindlerově Mlýně ve tří- a čtyřlůžkových pokojích se samostatnou koupelnou v rámci každého pokoje, které jsou všechny vybaveny lůžkovinami. 3 jídla denně jsou v ceně kurzu a poslední večer se můžete těšit na grilovačku.

Tým organizátorů kurzu tvoří absolventi a studenti PF UK z různých ročníků studia, kteří vám poskytnou osobně získané zkušenosti a všechny tipy a nápady, které se jim povedlo během studia na fakultě či v zahraničí pochytit. Uslyšíte tak dojmy nejen ze studia práv v Praze, ale také z univerzit v Toulouse a Hamburku či dvou škol naráz.

Unikátnost kurzu dotváří zapojení pedagogů PF UK. Letos jmenovitě děkana PF UK profesora Jana Kuklíka, odborníka na právní dějiny, doktora Marka Antoše, odborníka na volební právo a průkopníka internetu v ČR, docenta Jana Wintra, člena Legislativní rady vlády ČR a odborníka v oblasti teorie a filozofie práva, doktora Jiřího Šouši, právního historika a odborníka (nejen) na české a světové právní dějiny a docenta Davida Elischera, odborníka na občanské právo. Páni akademici si pro vás připraví zajímavé semináře a workshopy a rádi se podělí i o své vlastní zkušenosti z praxe i ze studia na PF UK a zahraničních univerzitách.

LFSS v 5 bodech:
1. horská chata v krásné krkonošské přírodě
2. 7 dní zážitků, zábavy, informací, vzdělávání, turistiky a her
3. vyučující PF UK, kteří se podělí o své zkušenosti
4. starší spolužáci, kteří vám prozradí i to, co není uvedeno v žádné informační brožuře
5. budoucí prváci, ze kterých se mohou stát i dobří přátelé
Bonus: vířivka, sauna, ping pong, volejbalový kurt

Pokud jste byli letos zapsáni ke studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, využijte této jedinečné příležitosti, abyste v říjnu nemuseli být LONELY FRESHER!

Co pro to musíš udělat? Stačí jen vyplnit přihlašovací formulář na http://www.society.cz/akce/seznamovak-prvaku-lonely-fresher-summer-school-2018!

Pro více informací piš na fresher@society.cz

Těšíme se na tebe!

Tým Common Law Society