Lonely Fresher Summer School 2015

CO: Seznamovák pro budoucí studenty prvního ročníku PF UK
KDY: 26. 7. – 2. 8. 2015
KDE: Špindlerův Mlýn (Patejdlova bouda)
ZA KOLIK: 3.000,- Kč (all inclusive)
PRO KOLIK: 33 účastníků

ZAČÁTEK PŘIHLAŠOVÁNÍ: 16. 6. 2015 od 12:00 na stráncehttp://www.society.cz/akce/lonely-fresher-summer-school-2015

Každá cesta má svůj začátek, a aby cesta studiem na Právnické fakultě Univerzity Karlovy nebyla trnitá, pořádá Common Law Society již od roku 2010 seznamovací kurz Lonely Fresher Summer School.

Tento unikátní seznamovací kurz formou letní školy nabízí studentům čerstvě zapsaným ke studiu na PF UK seznámit se zábavnou a interaktivní formou se základními informace o studiu, fakultě, Praze a spoustě dalších důležitých oblastí.
Během jednoho týdne vás seznámíme s charakteristikou jednotlivých předmětů vyučovaných na fakultě, s potřebnými i nepotřebnými studijními materiály, s prací s informačním systém, který vás bude provázet celým studiem na PF UK apod. a poskytneme vám ty nejtajnější rady a tipy, jak si sestavit první rozvrh, jak rozprostřít zkoušky v rámci zkouškového období, kam zajít na nejlepší a nejlevnější oběd, kam na pivo, kde se v Praze ubytovat či jak studovat efektivněji a kvalitněji.

Byla by ale škoda strávit týden v Krkonoších jen na Patejdlově boudě, proto se můžete těšit i na turistický výlet po krásné přírodě, procházky po okolí chaty, ale i na odreagování ve vířivce či sauně, které Patejdlova bouda nabízí. Přebytečnou energii pak budete moci vybít na volejbalovém hřišti nebo u pingpongového stolu.
Ubytování ve tří- a čtyřlůžkových pokojích vybavených ložním prádlem a samostatnou koupelnou v rámci každého pokoje a 3 skvělá hlavní jídla denně jsou v ceně kurzu!
Tým organizátorů seznamovacího kurzu tvoří absolventi a současní studenti PF UK z různých ročníků studia, kteří vám poskytnou osobně získané zkušenosti a všechny tipy a nápady, které se jim povedlo během studia na fakultě či v zahraničí pochytit.
Unikátnost kurzu dotváří zapojení pedagogů z Právnické fakulty, letos jmenovitě JUDr. PhDr. Marka Antoše, LL.M. a JUDr. PhDr. Davida Elischera, Ph.D. Páni akademici vám zábavnou formou nabídnou možnost nahlédnout do právní teorie i praxe v základních právních odvětvích na podkladu aktuálně řešených právních či politických otázek.

Pokud jste byli letos zapsáni ke studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, využijte této jedinečné příležitosti, abyste v říjnu nemuseli být LONELY FRESHEREM!

LFSS v 6 bodech:
1. horská chata 971 m n.m. v krásné krkonošské přírodě
2. 7 dní zážitků, zábavy, informací, vzdělávání, turistiky a her
3. vyučující PF UK, kteří se podělí o své zkušenosti
4. starší spolužáci, kteří vám prozradí i to, co není uvedeno v žádné informační brožuře
5. budoucí prváci, ze kterých se mohou v budoucnu stát i dobří přátelé
6. 3 hlavní jídla denně
+ jako bonus: vířivka, sauna, ping pong, volejbalový kurt

Co pro to musíš udělat? Stačí, když vyplníš formulář nahttp://www.society.cz/akce/lonely-fresher-summer-school-2015.

Pro více informací o akci navštiv www.society.cz nebo piš své dotazy na lfss@society.cz.

Těšíme se na tebe!

Tým Common Law Society