KS: Jan Štovíček – Právní aspekty a aktuální výzvy boje proti dopingu

Vážení příznivci Common Law Society,

přijměte naše pozvání na kavárenský seminář s JUDr. Janem Šťovíčkem, Ph.D. na téma „Právní aspekty a aktuální výzvy boje proti dopingu“, který se uskuteční 5. dubna od 20:00 v kavárně Hotelu Central (Rybná 8, Praha 1).

JUDr. Jan Štovíček, Ph.D. je předním českým odborníkem na sportovní právo. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne. Je členem Mezinárodního odvolacího soudu a předsedou Antidopingové disciplinární komise Mezinárodní automobilové federace, členem Sboru soudců Mezinárodní motocyklové federace, členem Výkonného výboru a předsedou Legislativní rady Českého olympijského výboru a prvním viceprezidentem autoklubu ČR. Od 4. ledna 2016 je JUDr. Jan Štovíček, Ph.D. také rozhodcem Arbitrážního soudu pro sport v Lausanne. V loňském roce si získal pozornost české veřejnosti jako právní zástupce cyklisty Romana Kreuzigera v jeho sporu s Mezinárodní cyklistickou unií.

V rámci kavárenského semináře bude JUDr. Jan Štovíček, Ph.D. hovořit o právních aspektech a aktuálních výzvách boje proti dopingu ve sportu. Nenechte si ujít příležitost diskutovat o boji proti dopingu s předním odborníkem na tuto oblast.

Budeme se těšit z vaší účasti.

Common Law Society