JURISTICKÝ SEZNAMOVACÍ KURZ

Právnický akademický spolek Juristi Vás vítá na Právnické fakultě UK a dovoluje si Vás pozvat na seznamovací kurz pro studenty prvního ročníku za akademický rok 2016/2017.

TERMÍN: 21.- 25.9. 2016
MÍSTO: Horská chata v Peci pod Sněžkou
CENA: 2500,- Kč
KAPACITA: 30 (stále pár volných míst zbývá)

Přihlašování probíhá skrze webový formulář: http://goo.gl/forms/1RImJI4VsQrldq1q2

Na co se můžete těšit?

֎SKVĚLÝ KOLEKTIV
Cílem našeho kurzu není nacpat co nejvíce lidí pod jednu střechu, ale pořádně se seznámit! Omezená kapacita našeho kurzu tak slouží nejen k tomu, abychom se Vám mohli dostatečně věnovat, ale především abyste Vy měli možnost se všichni navzájem poznat. Kolektiv organizátorů je složen jak z veteránů a studentů vyšších ročníků, tak i loňských nováčků, kteří se zúčastnili minulého ročníku a řekli si, že byl tak skvělý, že si ho dají ještě jednou!

֎NEJLEPŠÍ PROGRAM
Nuda je… no nuda. A my se nudit rozhodně nebudeme! Nebojte, Vy také ne. Čekají Vás zábavné seznamovací hry, přednášky, na kterých se dozvíte nejen koho si zapsat na těžkou zkoušku, ale i kam se po té zkoušce jít v okolí naší fakulty dobře najíst a napít. Jsme v horách, takže Vás bohužel také čeká horská turistika: výlety kratší, delší, méně a více náročné a jeden speciální. Nemusíte se ale bát, zničíme Vás pouze “tak akorát”, přeci jenom ten výlet pošlapeme s Vámi.

֎ÚŽASNÍ HOSTÉ
Samozřejmě na to nebudeme sami. Podívat se na Vás a pohovořit s Vámi přijedou:
prof. JUDr. Jan Kuklík, DrSc., také známý jednoduše jako “pan děkan”
doc. JUDr. PhDr. Jan Wintr, Ph.D., se kterým se potkáte například při studiu právní teorie
Mgr. Jan Šejdl, Ph.D., který potrápí Vaše mozkové závity na seminářích z římského práva
doc. PhDr. Marta Chromá, Ph.D., která má na starosti nejen výuku cizích jazyků

֎SOUDKYNĚ NEJEN BARBARA
Znáte Soudkyni Barbaru? Tak to už přesně víte, jak takový soud neprobíhá. V našem simulovaném soudním jednání, tzv. “moot courtu”, Vás naučíme, jak by to u soudu mělo či mohlo skutečně vypadat, a sami si v takové naší malé krkonošské Barbaře zahrajete.

֎POT A… OBČERSTVENÍ?
Jak jsme již zmiňovali, čekají Vás výlety a při nich se možná trochu zapotíte. Co když se ale budete chtít potit úmyslně? Tak přesně pro Vás tu máme saunu, kam si můžete zalézt a relaxovat. Že raději relaxujete na baru s nějakým nápojem? I na vás jsme přichystaní. Chata totiž disponuje barem, kde uhasíte svou žízeň legendárním Krakonošem, nic ale nebrání požívání vlastních nápojů.
Plná penze v ceně – i ve vegetariánské variantě – je samozřejmostí!

___________________________________________________
A CO KDYŽ BYL TEN TEXT HROZNĚ DLOUHÝ A NECHTĚLO SE MI TO ČÍST?
»Konec září. Pec pod Sněžkou. Horská chata. Nejlepší lidi. Nabušený program. Bar přímo v chatě. SAUNA!«