Právnický akademický diář

Do nového akademického roku připravili Juristi pro studenty Právnický akademický diář. Tento diář nabízí jedinečné spojení klasického plánovacího diáře s přehledem všech základních a klíčových informací o fakultě.

Nástroj, který ocení nejen studenti prvního ročníku, bude k dispozici od 1. 10. 2013 k prodeji na fakultě v ceně 50 Kč. Lze v něm najít týdenní kalendář na celý akademický rok s vyznačenými daty, která rozhodně není za hodno prošvihnout. Jedná se například o data zápisů předmětů, termíny zápisu zkoušek a samozřejmě prázdniny a děkanské či rektorské dny.

Další oddíl pak zmiňovaný fakultní, které umožňuje mít ty nejdůležitější informace stále po ruce. Potřebujete-li například najít některého z vyučujících, stačí si ho vyhledat v seznamu všech pedagogů na fakultě, zjistit ve které místnost má kancelář a pak si na mapce fakulty najít kde přesně ho najdete. Dalšími nepostradatelnými informace jsou kontakty na jednotlivé katedry či studijní oddělení. Mimo to vše ještě otevírací doby veškerých fakultních objektů, které nějaké otevírací doby najít. Jednoduše vše co potřebujete vědět a co nepočká na internet. Poslední část obsahuje podrobné mapy Prahy, které budou nápomocné především nepražským studentům s orientací ve městě. Nicméně i zkušení vymetači pražských uliček si do map mohou vyznačit svá oblíbená místa tak, aby k nim trefili odkudkoli bude třeba.

Díky inzerci, které je v diáři umítěna jsme byli schopni udržet cenu na velmi příjemné úrovni a doufáme, že do příštích let by se nám ji mohlo podařit ještě o něco snížit. Již teď samozřejmě začínají ve vzduchu vířit nápady pro přístí rok, které budeme rádi když kdokoli doplní či obohatí. Pokud vás tedy napadne něco co by se v diáři dalo do příštích let vylepšít či doplnit neváhejte se ozvat na e-mail: kuk@juristi.cz.

Upřímně věříme, že se diář bude líbit a především hodit.

Napsat komentář