Juristický seznamovací kurz 2021

Právnický akademický spolek Juristi vás zve na seznamovací kurz pro budoucí studenty prvního ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy!
 
Kdy: 18. až 22. 8. 2021
Kde: Patejdlova bouda Univerzity Karlovy ve Špindlerově Mlýně
Cena: 1.850 Kč (z toho 1.000 Kč nevratná záloha)
Celková kapacita: 21 účastníků.
 
 
 
Pokud jste měli to štěstí, že jste překonali bájnou hranici scia, a v rukou vás tak nyní hrdě hřeje přijímací dopis, čtěte pozorně a nenechte si ujít šanci se na nastávající (nejen) prvák pořádně připravit! 🥳
Snažíme se celý seznamovák koncipovat trochu jinak, než je tomu obvyklé. Naší hlavní výhodou je nízký počet účastníků, abyste si již po prvním společném obědě (a pár dobrovolných seznamovacích hrách) byli schopni zapamatovat jména většiny vašich kolegů. Počet míst je tedy velmi limitován a platí, že kdo dřív přijde, ten jede!
 
Ve Špindlerově Mlýně si užijete pěší turistiky (jak vám bude příjemné), vyzkoušíte si, jak to vypadá u reálného soudu (pořádáme moot court) a hlavně se dozvíte spoustu důležitých informací, které vám usnadní vstup do zcela nového prostředí vysokoškolského studia.
 
Naše akce je ve vztahu k fakultnímu seznamováku nadstavbová. Řekneme vám věci, které se tam – pochopitelně – nedozvíte: například, které učitele je dobré si zapsat, komu je naopak lepší se vyhnout, jak vyzrát na zrádný informační systém, kde získat snadno co nejvíce kreditů, kam si sedat na přednáškách (a jestli vůbec někde), (na) co si dávat (pozor) v menze a všechny ostatní důležité tipy a triky, se kterými pro vás prvák bude hračka. Pokud byste přitom chtěli jet pouze na náš seznamovák, ani to není problém – dle vašeho zájmu vám ve volných chvílích předáme i zcela oficiální informace o studiu, které zazní na fakultním seznamováku.
 
Volné chvíle budeme trávit vycházkami po horské krajině a povídáním. Večer se pak budete moci těšit na místní bar.
Horská chata Univerzity Karlovy nabízí solidní ubytování ve třílůžkových/čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou, skvělou společenskou místností, ping-pongem, saunou, vířivkou, barem se studentskými cenami a plnou penzí výborné místní kuchyně. 🍻
 
Celý pobyt včetně plné penze vás vyjde na 1.850 Kč (nevratná záloha 1.000 Kč předem). Doprava není zajištěna – je možné přijet vlastním autem, domluvit se na carsharingu anebo autobusem.
 
Přihlašovat se můžete skrze tento formulář: https://forms.gle/PcXaRjbbhrP2bK3p9
 
Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme na naší FB stránce anebo na e-mailu info@juristi.cz.
 
Budeme se na Vás těšit!