Notice: Volaná metoda konstruktoru třídy pro WP_Widget v cleanretina_custom_tag_widget je zastaralá od verze 4.3.0! Místo toho použijte
__construct()
. in /home/html/juristihosting.savana-hosting.cz/public_html/juristi.cz/wp-includes/functions.php on line 3959

Notice: Volaná metoda konstruktoru třídy pro WP_Widget v cleanretina_Widget_Adsense_Ad je zastaralá od verze 4.3.0! Místo toho použijte
__construct()
. in /home/html/juristihosting.savana-hosting.cz/public_html/juristi.cz/wp-includes/functions.php on line 3959

Notice: Volaná metoda konstruktoru třídy pro WP_Widget v cleanretina_Widget_ad_block je zastaralá od verze 4.3.0! Místo toho použijte
__construct()
. in /home/html/juristihosting.savana-hosting.cz/public_html/juristi.cz/wp-includes/functions.php on line 3959
Career Week - Právnický akademický spolek JuristiCareer Week - Právnický akademický spolek Juristi

Career Week

ELSA Praha Vám představuje nový projekt jménem Career Week, který se uskuteční na naší fakultě od 24. do 26. října.

A o co se vůbec jedná?

Career Week je zaměřen na problematiku pracovního uplatnění studentů a absolventů. Jeho cílem je zprostředkovat účastníkům transfer vědomostí a zkušeností, které jsou klíčové pro pracovní uplatnění, odhalení nástrah začleňování do pracovního procesu a zvýšení konkurenceschopnosti na trhu práce.

Rádi bychom Vám, prostřednictvím několika přednášek a workshopů, dodali co největší množství informací, které poté uplatníte na pracovních pohovorech nebo v situacích spojených s hledáním vysněného zaměstnání.

PROGRAM:
Pondělí 24. 10. 2016
18:00 (místnost č. 300) – Životopis je mrtvý: Jak zatraktivnit svůj profil na LinkedIn
Přednášet bude Josef Kadlec, první certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě, spoluzakladatel recruitment agentury GoodCall a vzdělávací instituce Recruitment Academy, a také autor knihy PEOPLE AS MERCHANDISE: CRACK THE CODE TO LINKEDIN RECRUITMENT, která získala spoustu pozitivních ohlasů – například od HR managerů firem HP, AVG, Google nebo Barclays.

Úterý 25. 10. 2016
15:00 (místnost č. 243) – Workshop právních dovedností
Workshop od advokátní kanceláře White & Case zaměřený na schopnosti a dovednosti právního stážisty v mezinárodní advokátní kanceláři. Jeho součástí budou i praktické testy.
Přihlašování na WS zde:
https://docs.google.com/a/elsa.cz/forms/d/e/1FAIpQLSdDGAgDrcQXzWhBWcy3CtP8qumFy2QwkRmiCVrpIpthWniLAg/viewform

18:00 (místnost č. 300) – Jak uspět v přijímacím řízení na pozici advokátní koncipient/koncipientka a právní asistent/asistentka
Přednáška vedená advokáty z advokátní kanceláře Mališ, Nevrkla Legal, která se bude dotýkat pracovních pohovorů a jejich úskalí.

Středa 26. 10. 2016
15:00 (místnost č. 243) – 7 smrtelných hříchů Vašeho CV
Workshop Mgr. Lenky Hlouškové a Ing. Lukáše Janíka z advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, kteří s Vámi proberou, jak by měl správný životopis vypadat. Pokud budete chtít, můžete si přinést svoje vlastní CV, které Vám během workshopu zrevidují.
Přihlašování na WS zde:
https://docs.google.com/a/elsa.cz/forms/d/e/1FAIpQLSfA1QVm6qexufAp8EMvU6HgnLSCMF_L9yxWtlDsisMD_G2dAQ/viewform