Juristický seznamovací kurz 2020

Právnický akademický spolek Juristi vás zve na šestý ročník seznamovacího kurzu pro budoucí studenty prvního ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy!

Pokud jste měli to štěstí, že jste překonali bájnou hranici scia, a v rukou vás tak nyní hrdě hřeje přijímací dopis, čtěte pozorně a nenechte si ujít šanci se na nastávající (nejen) prvák pořádně připravit! 🎉

Snažíme se celý seznamovák koncipovat trochu jinak, než je tomu obvyklé. Naší hlavní výhodou je nízký počet účastníků, abyste si již po prvním společném obědě (a pár dobrovolných seznamovacích hrách) byli schopni zapamatovat jména většiny vašich kolegů. Počet míst je tedy velmi limitován a platí, že kdo dřív přijde, ten jede!
V Peci pod Sněžkou si užijete pěší turistiky (jak vám bude příjemné), vyzkoušíte si, jak to vypadá u reálného soudu (pořádáme moot court – simulované soudní jednání) a hlavně se dozvíte spoustu důležitých informací, které vám usnadní vstup do zcela nového prostředí vysokoškolského studia.

Naše akce je ve vztahu k fakultnímu seznamováku nadstavbová. Řekneme vám věci, které se tam – pochopitelně – nedozvíte: například, které učitele je dobré si zapsat, komu je naopak lepší se vyhnout, jak vyzrát na zrádný informační systém, kde získat snadno co nejvíce kreditů, kam si sedat na přednáškách (a jestli vůbec někde), (na) co si dávat (pozor) v menze a všechny ostatní důležité tipy a triky, se kterými pro vás prvák bude hračka. Pokud byste přitom chtěli jet pouze na náš seznamovák, ani to není problém – dle vašeho zájmu vám ve volných chvílích předáme i zcela oficiální informace o studiu, které zazní na fakultním seznamováku.

Volné chvíle budeme trávit vycházkami po horské krajině a povídáním. Večer se pak budete moci těšit na místní bar. 🍻 Horská chata Univerzity Karlovy nabízí solidní ubytování ve třílůžkových/čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou, skvělou společenskou místnost s pohodlnými houpacími křesílky, bar se studentskými cenami (a točeným Krakonošem) a plnou penzi výborné místní kuchyně.

Celý pobyt včetně plné penze vás vyjde na 2.390,- Kč (nevratná záloha 1.500,- předem). Doprava není zajištěna – je možné přijet vlastním autem, domluvit se na carsharingu anebo autobusem.

Přihlašovat se můžete zde: https://forms.gle/PcXaRjbbhrP2bK3p9

Fotografie z minulých ročníků:
2019
2018
2017

Tagged on: